Myynti

Asiantunteva myyntikenttämme palvelee Sinua kaikissa autoalan ja teollisuuden pintakäsittelyyn liittyvissä asioissa.
Autamme Sinua löytämään oikeat tuotteet, palvelut ja neuvomme myös kokonaisprosessiin
tai työnjohtoon liittyvissä kysymyksissä.

Tarjoamme kannattavaa kumppanuutta ja yksilöllistä palvelua.

Ota yhteyttä!

Jussi Mäenpää
Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Itä-Uusimaa
+358 400 983 033
jussi.maenpaa@hlgroup.fi

Markku Elovaara
Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Itä-Uusimaa
+358 50 090 0449
markku.elovaara@hlgroup.fi

Esa Vilkman
Aluemyyntipäällikkö
Päijät-Häme
+358 40 776 1367
esa.vilkman@hlgroup.fi
Ville Hukkanen
Aluemyyntipäällikkö, tekninen tuki
Pirkanmaa
+358 50 344 2171
ville.hukkanen@hlgroup.fi
Sami Järvinen
Aluemyyntipäällikkö
Satakunta,
Varsinais-Suomi
+358 500 779 308
sami.jarvinen@hlgroup.fi
Tapio Hyytiäinen
Aluemyyntipäällikkö
Keski-Suomi
+358 40 838 1299
tapio.hyytiainen@hlgroup.fi

Sami Laaksonen
Myyntiteknikko
+358 40 768 4413
sami.laaksonen@hlgroup.fi

Jari Katajisto
Myyntiteknikko
+358 440 518 870
jari.katajisto@hlgroup.fi
Iiro Jokela
Myyntiteknikko
+358 40 568 3732
iiro.jokela@hlgroup.fi